Moderation Dropbutton (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Save as draft
fr: Enregistrer comme brouillon

en: Save and publish
fr: Enregistrer et publier

en: Save and keep published
fr: Enregistrer et maintenir publié

en: Save and unpublish
fr: Enregistrer et dépublier

en: Save as unpublished
fr: Enregistrer comme non publié

en: Save and keep unpublished
fr: Enregistrer et maintenir non publié
