Moderation Dropbutton (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Save as draft
nl: Als concept opslaan

en: Save and publish
nl: Opslaan en publiceren

en: Save and keep published
nl: Opslaan en publiceren

en: Save and unpublish
nl: Opslaan en niet publiceren

en: Save as unpublished
nl: Ongepubliceerd opslaan

en: Save and keep unpublished
nl: Opslaan en niet publiceren

en: Moderation Dropbutton
nl: Redigeren keuzeknop
