Moderation Dropbutton (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Save and publish
sk: Uložiť a zverejniť

en: Save and keep published
sk: Uložiť a ponechať zverejnené

en: Save and unpublish
sk: Uložiť a nezverejniť

en: Save as unpublished
sk: Uložiť ako nezverejnené

en: Save and keep unpublished
sk: Uložiť a ponechať nezverejnené
