Moderation Dropbutton (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Save as draft
id: Simpan sebagai draft

en: Save and publish
id: Simpan dan publikasikan

en: Save and keep published
id: Simpan dan tetap terbitkan

en: Save and unpublish
id: Simpan dan batalkan publikasi

en: Save as unpublished
id: Simpan sebagai bukan dipublikasi

en: Save and keep unpublished
id: Simpan dan tetap tidak dipublikasi
