Moderation Dropbutton (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Save and publish
lt: Išsaugoti ir publikuoti

en: Save and keep published
lt: Išsaugoti ir palikti publikuota

en: Save and unpublish
lt: Išsaugoti ir nebeskelbti

en: Save as unpublished
lt: Išsaugoti kaip nepaskelbta

en: Save and keep unpublished
lt: Išsaugoti ir palikti nepublikuota
