Moderation Dropbutton (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Save and publish
pt: Guardar e publicar

en: Save and keep published
pt: Guardar e manter publicado

en: Save and unpublish
pt: Guardar e despublicar

en: Save as unpublished
pt: Guardar como não publicado

en: Save and keep unpublished
pt: Guardar e manter como não publicado
