Moderation Dropbutton (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Save and publish
ro: Salvare și publicare

en: Save and keep published
ro: Salvați și păstrați publicat

en: Save and unpublish
ro: Salvați și anulați publicarea

en: Save as unpublished
ro: Salvați ca nepublicat

en: Save and keep unpublished
ro: Salvați și păstrați nepublicat
