Moderation Dropbutton (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Save as draft
uk: Зберегти як чернетку

en: Save and publish
uk: Зберегти та опублікувати

en: Save and keep published
uk: Зберегти та залишити опублікованим

en: Save and unpublish
uk: Зберегти та зняти з публікації

en: Save as unpublished
uk: Зберегти неопублікованим

en: Save and keep unpublished
uk: Зберегти і залишити неопублікованим
