Moderation Dropbutton (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Save and publish
el: Αποθήκευση και δημοσίευση

en: Save and keep published
el: Αποθήκευση και διατήρηση δημοσίευσης

en: Save and unpublish
el: Αποθήκευση και άρση δημοσίευσης

en: Save as unpublished
el: Αποθήκευση ως μη δημοσιευμένο

en: Save and keep unpublished
el: Αποθήκευση και διατήρηση ως μη δημοσιευμένο
