Moderation Dropbutton (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Save as draft
hu: Mentés piszkozatként

en: Save and publish
hu: Mentés és publikálás

en: Save and keep published
hu: Mentés és megtartás közzétettként

en: Save and unpublish
hu: Mentés és elrejtés

en: Save as unpublished
hu: Mentés rejtettként

en: Save and keep unpublished
hu: Mentés és megtartás rejtettként
