Moderation Dropbutton (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Save as draft
pl: Zapisz jako szkic

en: Save and publish
pl: Zapisz i publikuj

en: Save and keep published
pl: Zapisz i wciąż publikuj

en: Save and unpublish
pl: Zapisz i zakończ publikację

en: Save as unpublished
pl: Zapisz i nie publikuj

en: Save and keep unpublished
pl: Zapisz i wciąż nie publikuj

en: Save and set state to @state
pl: Zapisz i ustaw status na @state

en: Backport of Drupal 8 submit button for changing publications states of node.
pl: Port z Drupala 8 przycisku do publikacji umożliwiającego ustawianie statusu zawartości.
