Moderation Dropbutton (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Save and publish
tr: Kaydet ve yayımla

en: Save and keep published
tr: Kaydet ve yayımlanmış olarak tut.

en: Save and unpublish
tr: Kaydet ve yayından kaldır

en: Save as unpublished
tr: Yayından kaldırılmış olarak kaydet

en: Save and keep unpublished
tr: Kaydet ve yayından kaldırılmış olarak sakla
