Modernizr (7.x-2.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: here
uk: тут

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Enable server side support
uk: Увімкнути підтримку з боку сервера

en: Administer Modernizr
uk: Адміністрування Modernizr

en: Perform administration tasks for Modernizr.
uk: Виконання адміністративних завдань для Modernizr.

en: Various settings for Modernizr
uk: Різноманітні налаштування для Modernizr

en: Modernizr settings
uk: Налаштування для Modernizr

en: Modernizr is installed and ready to use.
uk: Modernizr встановлений і готовий до використання.
