Modernizr (7.x-3.10) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: footer
gl: pé

en: header
gl: cabeceira

en: Inline
gl: En liña

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Error reporting
gl: Informe de erros
