Modernizr (7.x-3.10) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: footer
lv: kājene

en: header
lv: galvene

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Error reporting
lv: Kļūdu ziņošana
