Modernizr (7.x-3.11) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: footer
it: messaggio a piè di pagina

en: header
it: intestazione

en: Inline
it: In linea

en: Not installed
it: Non installato

en: Error reporting
it: Avvisi di errore
