Modernizr (7.x-3.11) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: footer
ku: بەرپێ

en: header
ku: سەرینە

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Error reporting
ku: ڕاپۆرتکردنی هەڵه
