Modernizr (7.x-3.3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: footer
de: Fußzeile

en: header
de: Kopfzeile

en: Not installed
de: Nicht installiert

en: Error reporting
de: Fehlermeldungen

en: No description available.
de: Keine Beschreibung verfügbar.
