Modernizr (7.x-3.3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: footer
et: jalus

en: header
et: päis

en: Inline
et: Samal real

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Error reporting
et: Vigadest raporteerimine
