Modernizr (7.x-3.3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: footer
eu: Orri-oina

en: header
eu: goiburua

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Error reporting
eu: Erroreari buruz informatu
