Modernizr (7.x-3.3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: footer
fi: alatunniste

en: header
fi: ylätunniste

en: Inline
fi: Avoin

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Error reporting
fi: Virheilmoitukset
