Modernizr (7.x-3.4) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: footer
be: футэр

en: header
be: шапка сайта

en: Inline
be: Убудаваны

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Error reporting
be: Паведамленьні што да памылак
