Modernizr (7.x-3.4) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: footer
ca: peu

en: header
ca: capçalera

en: Inline
ca: En línia

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Error reporting
ca: Informe d'error
