Modernizr (7.x-3.4) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: footer
fa: پاورقی

en: header
fa: سر صفحه

en: Inline
fa: درون خطی

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Error reporting
fa: گزارش خطا
