Modernizr (7.x-3.4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: footer
lt: poraštė

en: header
lt: antraštė

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Error reporting
lt: Klaidų pranešimai
