Modernizr (7.x-3.5) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: footer
da: sidefod

en: header
da: sidehovede

en: Inline
da: Integreret

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Error reporting
da: Fejlrapportering
