Modernizr (7.x-3.5) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: footer
nl: voet

en: header
nl: kop

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Error reporting
nl: Foutrapportage

en: No description available.
nl: Geen omschrijving beschikbaar.
