Modernizr (7.x-3.5) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: footer
uk: нижній колонтитул

en: header
uk: верхній колонтитул

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Error reporting
uk: Звітування про помилку

en: Synchronous
uk: Синхронно

en: Administer Modernizr
uk: Адміністрування Modernizr

en: Perform administration tasks for Modernizr.
uk: Виконання адміністративних завдань для Modernizr.

en: Modernizr settings
uk: Налаштування для Modernizr

en: Defer
uk: Відкласти

en: No description available.
uk: Немає опису.
