Modernizr (7.x-3.6) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: footer
id: catatan kaki

en: header
id: Header

en: Inline
id: Sebaris

en: Not installed
id: Tidak terpasang

en: Error reporting
id: Laporan kesalahan
