Modernizr (7.x-3.6) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: footer
oc: pè de pagina

en: header
oc: entèsta

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Error reporting
oc: Rapòrts d'error
