Modernizr (7.x-3.6) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: footer
ru: подвал

en: header
ru: шапка

en: Inline
ru: В линию

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Error reporting
ru: Сообщения об ошибках

en: Administer Modernizr
ru: Управление Modernizr

en: Perform administration tasks for Modernizr.
ru: Позволяет управлять настройками Modernizr

en: Modernizr settings
ru: Настройки Modernizr
