Modernizr (7.x-3.7) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: footer
ar: تذييل

en: header
ar: ترويسة

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Error reporting
ar: التبليغ بالأخطاء
