Modernizr (7.x-3.7) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: footer
el: υποσέλιδο

en: header
el: κεφαλίδα

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Error reporting
el: Αναφορά σφαλμάτων
