Modernizr (7.x-3.7) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: footer
he: חלק תחתון (פוטר)

en: header
he: חלק עליון (הדר)

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Error reporting
he: דיווח שגיאות
