Modernizr (7.x-3.7) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: footer
ja: フッター

en: header
ja: ヘッダー

en: Inline
ja: インライン

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Error reporting
ja: エラー報告
