Modernizr (7.x-3.7) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: footer
sl: noga

en: header
sl: glava

en: Inline
sl: V vrstici

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Error reporting
sl: Poročanje o napakah
