Modernizr (7.x-3.8) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: footer
tr: altbilgi

en: header
tr: başlık

en: Inline
tr: Satır içi

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Error reporting
tr: Hata raporlama
