Modernizr (7.x-3.9) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: footer
bg: подложка

en: header
bg: заглавка

en: Inline
bg: В една линия

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Error reporting
bg: Отчет за грешките
