Modernizr (7.x-3.9) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: footer
hi: पादलेख

en: header
hi: शीर्षलेख

en: Inline
hi: पंक्ति में

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Error reporting
hi: त्रुटि रिपोर्टिंग
