Modernizr (7.x-3.9) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: footer
hr: podnožje

en: header
hr: zaglavlje

en: Inline
hr: U istom redu

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Error reporting
hr: Izvješća o greškama
