Modernizr (7.x-3.9) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: footer
hu: lábléc

en: header
hu: fejléc

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Error reporting
hu: Hibajelentés
