Modernizr (7.x-3.9) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: footer
km: បាត​កថា

en: header
km: បឋម​កថា

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Error reporting
km: រាយការណ៍​កំហុស
