Modernizr (7.x-3.9) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: footer
pl: stopka

en: header
pl: nagłówek

en: Inline
pl: Przed polem

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Error reporting
pl: Powiadamianie o błędach
