Modernizr (7.x-3.9) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: footer
sk: pätička

en: header
sk: hlavička

en: Inline
sk: V riadku

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Error reporting
sk: Hlásenie chýb
