Modernizr (7.x-3.9) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: footer
sv: sidfot

en: header
sv: sidhuvud

en: Inline
sv: Löpande

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Error reporting
sv: Felrapportering
