Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Summary
ar: الملخص

en: Icon
ar: أيقونة

en: Modules
ar: الوحدات

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Error
ar: خطأ

en: Warning
ar: تحذير

en: OK
ar: موافق

en: Info
ar: معلومات

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.
