Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Enable
ast: Activar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Summary
ast: Resume

en: Modules
ast: Preseos

en: n/a
ast: n/d

en: Error
ast: Fallu
