Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Development
az: Develop

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Summary
az: Xülasə

en: Icon
az: İconka

en: Modules
az: Modullar

en: n/a
az: yox

en: Error
az: Səhv

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Info
az: Məlumat

en: Module name
az: Modul adı

en: Machine name
az: Maşın adı

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.
