Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Enable
be: Уключыць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Modules
be: Модулі

en: n/a
be: [няма]

en: Error
be: Памылка

en: Warning
be: Увага

en: Info
be: Інфармацыя

en: Machine name
be: Машынная назва

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.
