Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: n/a
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Error
bn: ত্রুটি

en: OK
bn: ঠিক আছে

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
